overfm.gr | La Liga | Σεβίλη – Γρανάδα: Απίστευτη γκάφα του διαιτητή, έληξε νωρίτερα το ματς και το ξεκίνησε ξανά [vid]

O διαιτητής της αναμέτρησης της Σεβίλης με τη Γρανάδα τα έκανε… μαντάρα.

Στιγμές, που δεν έχουμε συνηθίσει, είδαμε στην αναμέτρηση της Σεβίλης με τη Γρανάδα. Ο διαιτητής του αγώνα έκανε μία τεράστια γκάφα, καθώς σφύριξε τη λήξη του αγώνα νωρίτερα και στη συνέχεια ξανά φώναξε τους παίκτες πίσω, για να συνεχίσουν το ματς.

Συγκεκριμένα, ο Μπενγκοετσέα έληξε το ματς στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων, ενώ είχε δείξει όμως τέσσερα λεπτά καθυστερήσεων. Οι φιλοξενούμενοι, που έχαναν 2-1, διαμαρτυρήθηκαν έντονα και οι φωνές του έπιασαν τόπο.

Ο διαιτητής κάλεσε πίσω τους παίκτες, για να παίξουν το τελευταίο λεπτό. Μάλιστα, οι παίκτες της Σεβίλης είχαν πάει ήδη στα αποδυτήρια και είχαν αλλάξει!