overfm.gr | Champions League | Σάλτσμπουργκ-Βόλφσμπουργκ – Δύο γκολ σε 15 λεπτά [vids]

Σάλτσμπουργκ και Βόλφσμπουργκ κοντράρονται για την 3η αγωνιστική. Ο Αντεγέμι άνοιξε το σκορ, ισοφάρισε ο Ενμέτσα.

Η Σάλτσμπουργκ άνοιξε το σκορ κόντρα στη Βόλφσμπουργκ, νωρίς νωρίς, μόλις στο 3ο λεπτό της αναμέτρησης, με τον Αντεγέμι.

Ο Γερμανός επιθετικός έκλεψε τη μπάλα από τον αμυντικό της Βόλφσμπουργκ και με ένα πολύ ωραίο πλασέ, έκανε το 1-0.

Δείτε το γκολ

Όμως, η Σάλτσμπουργκ δεν κατάφερε να χαρεί για πολύ, καθώς οι Γερμανοί ευτύχησαν να φέρουν το ματς στα ίσια (1-1), με έναν κάπως περίεργο τρόπο.

Η μπάλα φαίνεται να πηγαίνει απευθείας στα δίχτυα έπειτα από εκτέλεση κόρνερ, με την UEFA ωστόσο να χρεώνει το γκολ στον Ενμέτσα, που μάλλον ακούμπησε τελευταίος τη μπάλα πριν καταλήξει στο τέρμα.