Η ΚΟΕ ανακοίνωσε την εκ νέου αναβολή του αγώνα Γλυφάδα-Βουλιαγμένη για την Α1 γυναικών στο πόλο, εξαιτίας κρουσμάτων κορονοϊού.
Η έξαρση του κορονοϊού έχει δημιουργήσει πολλά προβλήματα στην διεξαγωγή αγώνων. Η ΚΟΕ ανακοίνωσε πως αναβλήθηκε ο αγώνας ανάμεσα στη Γλυφάδα και τη Βουλιαγμένη για το πρωτάθλημα υδατοσφαίρισης της Α1 γυναικών, εξ αιτίας κρουσμάτων κορονοϊού. Μάλιστα αυτή είναι η δεύτερη αναβολή του συγκεκριμένου αγώνα.
Το γεγονός αυτό αλλάζει το πρόγραμμα του Σαββάτου, το οποίοι τελικά θα περιλαμβάνει τέσσερις αγώνες της 12ης αγωνιστικής.
Χρησιμοποιούμε cookies για να διασφαλίσουμε ότι σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, θα υποθέσουμε ότι είστε σύμφωνοι με αυτό.OKΟροι Χρήσης