overfm.gr | Live Αγώνες | ΠΑΟΚ – Κοπεγχάγη LIVE: Παρακολουθήστε ζωντανά τον αγώνα στο overfm.gr

LIVE ΠΑΟΚ – Κοπεγχάγη: Παρακολουθήστε live στις 22:00 την εξέλιξη της αναμέτρησης ΠΑΟΚ – Κοπεγχάγη για την 4η αγωνιστική του Europa Conference League. Τηλεοπτικά από το Cosmote Sports 2.

Ο ΠΑΟΚ υποδέχεται την Κοπεγχάγη στην Τούμπα (22:00,) και με νίκη κάνει σημαντικό βήμα πρόκρισης και κατάκτησης της πρώτης θέσης του ομίλου του.

Στη Δανία ο δικέφαλος είχε επικρατήσει  με 1-2 χάρη στα γκολ των Σίντκλεϊ και Ζίβκοβιτς και πέρασε πρώτος στην βαθμολογία του ομίλου.

23:55

Καλό βράδυ σε όλους

23:54

Ευχαριστούμε πάρα πολύ που μείνατε μαζί μας

23:53

Οι Δανοί έχουν πλέον 9 βαθμούς και βρίσκονται στη πρώτη θέση με τον ΠΑΟΚ και τη Σλόβαν να ακολουθούν με 7.

Τελικός πρόκρισης για τον δικέφαλο στη Μπρατισλάβα σε 3 εβδομάδες από σήμερα.

23:51

Τέλος αγώνα. Οι παίκτες της Κοπεγχάγης πανηγυρίζουν.

ΠΑΟΚ – Κοπεγχάγη 1-2

23:49

Κόκκινη κάρτα στον Γιάννη Μιχαηλίδη που αποβάλλεται στο 93ο λεπτό για χτύπημα σε αντίπαλο!

23:48

Υπέροχη αφιέρωση των Δανών στον άτυχο Κάρλος Ζέκα μετά το γκολ ανατροπής από τον Μπιέλ.

23:46

Μικρή ένταση ανάμεσα σε Κρίστιανσεν και Ζίβκοβιτς με τους δύο παίκτες να παίρνουν την κίτρινη κάρτα για την αψιμαχία που είχαν στο 90

23:45

Συμπληρώσαμε το 90λεπτο. Πάμε για τις καθυστερήσεις στην Τούμπα.

Πέντε θα είναι τα λεπτά των καθυστερήσεων

23:43

Στο 87΄Ο Χόιλουν παίρνει τη θέση του Βιντ και ο Μπάλουσον αυτή του Μπιέλ.

Οι Μουργκ και Κούτσιας θα μπουν στον αγώνα στη θέση των Μπίσεσβαρ και Σβάμπ

23:40

Δείτε την απίθανη,διπλή ευκαιρία του ΠΑΟΚ για να κάνει το 2-2

23:38

Μεγάλη ευκαιρία για την Κοπεγχάγη με τον Στάγκε στην αντεπίθεση να εκτελεί άστοχα από τη περιοχή

23:34

Δείτε την τεράστια ευκαιρία με τον Μπίσεσβαρ

23:31

Αλλαγή για τους Δανούς. Ο Γκάμπριελσεν παίρνει τη θέση του Άνκερσεν στο 73

23:29

Απίστευτα πράγματα στη Τούμπα! Νέα ανεπανάληπτη χαμένη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τονΚαντουρί  από το ένα μέτρο να εκετελεί πάνω στο πρόσωπο του Γιόνσον πριν η μπάλα περάσει τη γραμμή!

23:27

Αλλαγή φορ για τον ΠΑΟΚ!

Έξω ο Σβιντέρσκι μέσα ο Άκπομ στο 70′

23:26

Κεφαλιά του Καντουρί από σέντρα του Μπίσεσβαρ η μπάλα φεύγει παράλληλα με την εστία

23:25

Νέα απίστευτη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Μπίσεσβαρ μετά το τακουνάκι που του έκανε ο Καντουρί να στέλνει από εξαιρετική θέση τη μπάλα άουτ σε τετ α τετ στο 68ο λεπτό!

23:22

Η τεράστια ευκαιρία του Σφιντέρσκι

23:21

Το 2-1 της Κοπεγχάγης με τον Μπιέλ

23:18

Αλλαγές για τις δύο ομάδες. Έξω ο Κρέσπο μέσα ο Τέιλορ για τον ΠΑΟΚ στο 62.

Για του Δανούς εκτός πέρασε ο Μποβίνγκ και ο Γιοχάνενσον τον αντικατέστησε.

23:17

Εξαιρετική σέντρα του Ζίβκοβιτς η κεφαλιά του ΣΒιντέρσκι σταματά στην αγκαλιά του Γιόνσον σε άλλη μια πού καλή ευκαιρία για τον δικέφαλο στο 62′!

23:16

Καλό διαγώνιο σουτ του Κούρτιτς η μπάλα πέρασε έξω όμως. Παραμένει το 1-2 για τους Δανούς που έχουν ανατρέψει τη κατάσταση στη Τούμπα

22:13

57′  ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ, μοναδική ευκαιρία για το 2-2 με τον Σφιντέρσκι να μην σκοράρει από το ένα μέτρο.

Χαμένη ευκαιρία για τον δικέφαλο

23:12

55′ Μεγάλη ευκαιρία της Κοπεγχάγης με τον Βίντ να εξαπολύει τον κεραυνό και τον Πασχαλάκη να διώχνει με δυσκολία

23:10

Κίτρινη κάρτα στον Κάρολ Σβιντέρσκι στο 53ο λεπτό

23:10

Η αντίδραση του ΠΑΟΚ στο Twitter στο δικό του γκολ.

23:06

ΓΚΟΛ για την Κοπεγχάγη και 1-2

Άτυχη στιγμή  του Βιειρϊνια, ο Νταίκς βρήκε τον Μπιέλ που με διαγώνιο σουτ εκτέλεσε τον Πασχαλάκη για το 1-2 στο 49ο λεπτό.

Άτυχη στιγμή για τον αρχηγό του ΠΑΟΚ με τη μπάλα να χτυπάει στη πλάτη του και να στρώνεται στους Δανούς!

23:04

47′. Κεφαλιά του Ντίκς με τη μπάλα να περνάει λίγο έξω από το δοκάρι του Πασχαλάκη

23:01

Έναρξη στο δεύτερο ημίχρονο. Χωρίς αλλαγές για τις δύο ομάδες

23:00

H ισοφάριση της Κοπεγχάγης

22:47

Ημίχρονο στη Τούμπα σε ένα εξαιρετικό παιχνίδι και ένα συγκλονιστικό πρώτο ημίχρονο.

ΠΑΟΚ – Κοπεγχάγη 1-1

22:45

ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ !

Τεράστια χαμένη ευκαιρία για τον δικέφαλο με τον Σβάμπ μετά το φάουλ του Μπίσεσβαρ να σημαδεύει το δοκάρι του Γιόνσον!

22:42

Ο Πασχαλάκης μπλοκάρει το επικίνδυνο γύρισμα του Μπιέλ στο 42 και ενώ η μπάλα κόντραρε στον Μιχάι σώζοντας τον αμυντικό του ΠΑΟΚ από το αυτογκόλ.

22:38

Η ανεπανάληπτη χαμένη ευκαιρία του Μπιέλ στο 14

22:37

Κακή εκτέλεση φάουλ του Κούρτιτς που στέλνει τη μπάλα στο τοίχος της Κοπεγχάγης από καλή θέση στο 37ο λεπτό

22:35

34′ ΓΚΟΛ για τη Κοπεγχάγη που κάνει το 1-1 με τον Άνκερσεν να εκτελεί από κοντά τον Πασχαλάκη ύστερα από ασιστ του Ντάικς

22:33

Σηκώθηκε ο Κάρολ Σβιντέρσκι που δέιχνει να πατάει καλύτερα.

22:31

Σοβαρός τραυματισμός του Σβιντέρσκι ο οποίος ξαπλώνει στο χορτάρι με πρόβλημα χαμηλά στη ποδοκνημική.

Ο Πολωνός δέχεται τις πρώτες βοήθειες με τον Άκπομ να ετοιμάζεται μήπως και χρειαστεί να μπει στον αγώνα

22:26

Δείτε το γκολ του Ζίβκοβιτς με το οποίο ο ΠΑΟΚ προηγείται με 1-0

22:26

Οι οπαδοί της Κοπεγχάγης στο γήπεδο της Τούμπας.

22:23

Εξαιρετικό σουτ του Κούρτιτς με το αριστερό, λίγο άουτ η μπάλα στο 23ο λεπτό.

22:20

Πίεσε ασφυκτικά η Κοπεγχάγη μετά το εξαιρετικό ξεκίνημα του ΠΑΟΚ και το 1-0 από τον Ζίβκοβιτς και το διάστημα 10-20 άνηκε εξ ολοκλήρου στους Δανούς.

22:16

Απολαύστε την υπέροχη ατμόσφαιρα από τους οπαδούς του ΠΑΟΚ στην Τούμπα.

22:14

Τεράστια ευκαιρία για την Κοπεγχάγη με τον Πιέλ να κάνει το σουτ ανενόχλητος στέλνοντας τη μπάλα ελάχιστα άουτ σε ανεπανάληπτη ευκαιρία για τους Δανούς.

22:12

Δαιμονισμένος ο ρυθμός στο γήπεδο της Τούμπας στα πρώτα 12 λεπτά με την μπάλα να πηγαάινει πάνω κάτω και τις δύο ομάδες να έχουν αρκετές ευκαιρίες.

22:10

Μπλοκάρει σωτήρια ο Πασχαλάκης την κεφαλιά του Βίντ από κοντά στο δέκατο λεπτό.

Το γύρισμα του Άνγκερσεν μπλόκαρε ξανά ο Πασχαλάκης ένα λεπτό μετά

22:07

ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΟΚ!

Ο Αντρίγια Ζίβκοβιτς κάνει το 1-0 για τον ΠΑΟΚ στο 7ο λεπτό

Ανοίγει το σκορ ο ΠΑΟΚ με τον Ζίβκοβιτς. Ο Μπίσεσβαρ έφυγε από τα αριστερά, έκανε τη σέντρα προς τον Σβιντέρσκι, αυτός δεν μπόρεσε να πάρει την κεφαλιά, η μπάλα πήγε στον Ζίβκοβιτς όμως ο οποίος από κοντά έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα για το 1-0 του ΠΑΟΚ.

22:06

Στην Θύρα 8 της Τούμπας βρίσκονται και περίπου 100 φίλοι της Κοπεγχάγης.

22:05

Ασφυκτική πίεση από τον ΠΑΟΚ που ξεκινάει εξαιρετικά και κερδίζει τέταρτο κόρνερ!

22:04

Ο Μπίσεσβαρ γύρισε ωραία την μπάλα προς τον Ζίβκοβιτς με την άμυνα της Κοπεγχάγης να διώχνει σε κόρνερ στο δεύτερο λεπτό.

Ανεκμετάλλευτα τα τρία πρώτα κόρνερ με τον Κούρτιτς να κερδίζει τα επόμενα δύο αλλά να περνούν χωρίς να ανησυχήσει ο Γιόνσον

22:00

Έναρξη στην μεγάλη αναμέτρηση με τους Δανούς στη σέντρα

21:55

Απολαύστε εδώ τις καλύτερες φάσεις από την μεγάλη νίκη του ΠΑΟΚ επί της Κοπεγχάγης στο Parken πριν από 14 βράδια.

21:50

Δέκα λεπτά πριν τη σέντρα της αναμέτρησης και οι φίλοι του δικεφάλου έχουν αρχίσει να γεμίζουν το γήπεδο της Τούμπας

21:45

Στον αγώνα του Ολυμπιακού με την Άιντραχτ για το Europa League, οι Γερμανοί στο τελευταίο λεπτό κατάφεραν να νικήσουν με 2-1

21:40

Στο άλλο παιχνίδι του ομίλου η Σλόβαν Μπρατισλάβας πέρασε με υγιεινό περίπατο από το Γιβραλτάρ επικρατώντας της Λίνκολν με 4-1.

21:39

Οι Θεσσαλονικείς είναι πρώτοι στον όμιλο με 7 βαθμούς με την Σλόβαν να έχει ίδιους αλλά με έναν αγώνα περισσότερο, την Κοπεγχάγη να ακολουθεί με 6 και την Λίνκολν να είναι τελευταία χωρίς βαθμό