overfm.gr | ΣΤΟΙΧΗΜΑ | Παναθηναϊκός και ΑΕΚ σε δυάδα για σεντόνι!

Παναθηναϊκός και ΑΕΚ τα δίνουν όλα στις σπουδαίες ρεβάνς με Μπράγκα και Αντβέρπ αντίστοιχα ώστε να κάνουν την ανατροπή και να πάρουν τη μεγάλη πρόκριση στους χρυσοφόρους ομίλους του Champions League!

Στο ΟΑΚΑ ο Παναθηναϊκός φιλοξενεί την Μπράγκα (29/8, 22:00) μετά την ήττα στον πρώτο αγώνα της Πορτογαλίας (2-1). Η ομάδα του Ιβάν Γιοβάνοβιτς θα έχει τη μεγάλη ώθηση από το κατάμεστο γήπεδο, ώστε να ανατρέψει την κατάσταση και να πανηγυρίσει την είσοδο στους ομίλους της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης για πρώτη φορά μετά τη σεζόν 2010/2011!

Το γκολ του Μαντσίνι στις καθυστερήσεις μείωσε το χάντικαπ και αντίστοιχα αύξησε τις ελπίδες πρόκρισης των «πράσινων», που θα κυνηγήσουν μεθοδικά τη νίκη, η οποία εφόσον είναι με ένα γκολ θα σημάνει παράταση, ενώ μεγαλύτερη διαφορά θα χαρίσει το πολυπόθητο εισιτήριο.

Βάσει της εικόνας του πρώτου αγώνα, το «τριφύλλι» έδειξε πως έχει τη δυνατότητα να πετύχει τον στόχο του, αποφεύγοντας τα λάθη που κόστισαν τα δύο γκολ της ομάδας του Αρτούρ Ζορζ. Η πρόκριση του Παναθηναϊκού προσφέρεται σε απόδοση 3.00με τον φορμαρισμένο Φώτη Ιωαννίδη να αποτελεί βασική επιλογή για να σκοράρει, σε απόδοση 3.60.

Την Τετάρτη στ Νέα Φιλαδέλφεια η ΑΕΚ στοχεύει στη δική της ανατροπή κόντρα στην Αντβέρπ (30/8, 22:00) για να πανηγυρίσει την πρόκριση στους ομίλους.

Το 1-0 στην Αμβέρσα δίνει μικρό προβάδισμα στους νταμπλούχους Βελγίου, το οποίο θέλει να ανατρέψει η ομάδα του Ματίας Αλμέιδα.

Αρωγός στη μεγάλη προσπάθεια θα είναι ο κόσμος που θα γεμίσει την «Αγιά Σοφιά» προσδοκώντας στην πρόκριση, με τους νταμπλούχους Ελλάδας να έχουν δείξει πως μπορούν πνευματικά και αγωνιστικά να ανταπεξέλθουν σε συνθήκες πίεσης, καθώς και η πρόκριση επί της Ντιναμό Ζάγκρεμπ επιτεύχθηκε με ανατροπή στις καθυστερήσεις.

Στο Βέλγιο οι «κιτρινόμαυροι» κυριάρχησαν μετά την αποβολή του Μπατάιγ αλλά δε βρήκαν το δρόμο προς τα δίχτυα παρά τις ευκαιρίες. Στη ρεβάνς καλούνται να σκοράρουν και θα έχουν την πρωτοβουλία των κινήσεων. Η πρόκριση της ΑΕΚ είναι στο 2.25, ενώ εφόσον το πετύχει στην κανονική διάρκεια δίνει απόδοση 3.25.

Τέλος, ανάμεσα στις 1000+ προσφερόμενες αγορές σε κάθε αγώνα, μπορεί κάποιος να βρει combo bets, στοιχήματα για τον τρόπο επίτευξης των τερμάτων, super ενισχυμένες αποδόσεις, στατιστικές επιλογές (κάρτες, κόρνερ, πέναλτι κ.ά) και μία πλούσια γκάμα ειδικών στοιχημάτων (ομάδων και παικτών).

ΟΙ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ

21+| ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ:ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ.