Ο ΟΦΗ αντιμετωπίζει αύριο (9/1) στις 17:00 τον Παναιτωλικό και στην αποστολή δεν βρίσκεται ο Γιαννούλης και ο Ντουρμισάι
Ο ΟΦΗ ολοκλήρωσε την τελευταία προπόνηση πριν το ματς με τον Παναιτωλικό και ο Νταμπράουσκας ανακοίνωσε την αποστολή της ομάδας, με δυο σημαντικές απουσίες.
Ο Φιορίν Ντουρμισάι αισθάνθηκε ενοχλήσεις στη μέση κατά τη διάρκεια της προπόνησης, με αποτέλεσμα να μείνει εκτός αποστολής, ενώ εκτός είναι και ο Κώστας Γιαννούλης που προτιμήθηκε να προφυλαχθεί ενόψει της συνέχειας.