Europa League

Μπρούνο Φερνάντες: «Ελπίζω να μη σταματήσατε να μας βλέπετε στο ημίχρονο»! [pic]

Η Γιουνάιτεντ έκανε χθες μια σπουδαία ανατροπή, επικρατώντας εύκολα της Ρόμα και ο Φερνάντες έκανε πλάκα, ελπίζοντας να μην σταμάτησαν οι φίλαθλοι να βλέπουν το ματς στο ημίχρονο.

30.04.2021 | 09:35

Το παιχνίδι για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με την Ρόμα δεν ξεκίνησε καλά, οι «κόκκινοι διάβολοι» έκαναν τρεις αναγκαστικές αλλαγές λόγω τραυματισμών και βρίσκονταν πίσω στο σκορ με δύο γκολ στο τέλος του ημιχρόνου, μέσα στο «Ολντ Τράφορντ».

Στο δεύτερο 45λεπτό όμως, ανέλαβαν δράση οι Μπρούνο Φερνάντες, Καβάνι, Πογκμπά και Γκρίνγουντ, πετυχαίνοντας εν τέλη όχι μόνο την ανατροπή αλλά και μια εύκολη νίκη με σκορ 6-2.