overfm.gr | Conference League | Μειώνει σε 2-1 με κεφαλιά ο Ολιβέιρα [vid]

Επιτέλους γκολ για τον ΠΑΟΚ, που μετά από αρκετά λεπτά που πίεζε για την ισοφάριση, ο Σβαμπ έκανε μια υπέροχη σέντρα και ο Ολιβέιρα ήταν εκεί που πρέπει και μείωσε σε 2-1 για το Δικέφαλο. Ο ΠΑΟΚ έχει πάρει το πάνω χέρι στο παιχνίδι και έχει αντιδράσει αλλά παρά τις ευκαιρίες δε μπόρεσε να μειώσει […]

Επιτέλους γκολ για τον ΠΑΟΚ, που μετά από αρκετά λεπτά που πίεζε για την ισοφάριση, ο Σβαμπ έκανε μια υπέροχη σέντρα και ο Ολιβέιρα ήταν εκεί που πρέπει και μείωσε σε 2-1 για το Δικέφαλο.
Ο ΠΑΟΚ έχει πάρει το πάνω χέρι στο παιχνίδι και έχει αντιδράσει αλλά παρά τις ευκαιρίες δε μπόρεσε να μειώσει νωρίτερα.

Ο Ολιβέιρα δείχνει τη μεγάλη του χρησιμότητα και γιατί ο Ρασβάν Λουτσέσκου τον διάλεξε για την κορυφή της επίθεσης, καθώς μόλις τροφοδοτήθηκε σωστά έκανε τη δουλειά του όπως μόνο αυτός ξέρει.