overfm.gr | Super League 1 | Kόουλμαν: «Αγχωθήκαμε στο τέλος αλλά κερδίσαμε δίκαια»

Στο άγχος που είχε ο Ατρόμητος στα τελευταία λεπτά του αγώνα με τον Λεβαδειακό στάθηκε ο Κρις Κόλμαν.

Ο Ατρόμητος επικράτησε με 1-0 του Λεβαδειακού στο Περιστέρι και ο Κρις Κόλμαν μίλησε για το συγεκριμένο παιχνίδι. Ο τεχνικός των «Περιστεριωτών» εξέφρασε την άποψη ότι η ομάδα του αγχώθηκε στα τελευταία λεπτά για να πάρει την νίκη την οποία κατέκτησε δίκαια.

Αναλυτικά: «Ενα τρίποντο με καλό πρώτο ημίχρονο. Όταν έμεινε με δέκα ο Λεβαδειακός, ήταν δύσκολο. Είχαμε πολλές ευκαιρίες και αγχωθήκαμε στα τελευταία δέκα λεπτά, πάντως νικήσαμε δίκαια».