Ο Γιάννης Αντετοκούμπο συνεχίζει τις προπονήσεις και αυτή τη φορά φόρεσε τη φανέλα της Εθνικής μας Ομάδας.
Ο Γιάννης Αντετοκούμπο προπονείται καθημερινά προκειμένου να βρίσκεται σε εξαιρετική κατάσταση στο ΜουντοΜπάσκετ.
Ο «Greek Freak» βρίσκεται στην Αθήνα μαζί με τον Θανάση τον Κώστα και τον Άλεξ και ήδη απο σήμερα (16/6) το πρωί ξεκίνησε την προπόνηση φορώντας μπλούζα της Εθνικής Ελλάδος.
Χρησιμοποιούμε cookies για να διασφαλίσουμε ότι σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, θα υποθέσουμε ότι είστε σύμφωνοι με αυτό.OKΟροι Χρήσης