overfm.gr | Γ' Εθνική | Γ’ Εθνική – Τα αποτελέσματα των αγώνων της Τετάρτης

Δείτε τα τελικά αποτελέσματα των αγώνων της εμβόλιμης αγωνιστικής στον 4ο όμιλο της Γ’ Εθνικής.

Με δυνατές αναμετρήσεις συνεχίστηκε η δράση στον 4ο όμιλο της Γ’ Εθνικής και την εμβόλιμη 8η αγωνιστική.

Ο Αχέρων Καναλακίου δυσκολεύτηκε, αλλά επικράτησε 2-1 του ΑΟ Διαβολιτσίου, αποτέλεσμα που τον κράτησε στην πρώτη θέση της βαθμολογίας. Η Αναγέννηση Άρτας πήρε μεγάλη νίκη με 2-1 επί του Τηλυκράτη, ο οποίος έχασε πέναλτι στο πρώτο ημίχρονο.

Ο Παναγρινιακός επικράτησε με ανατροπή 2-1 του Αίαντα Γαστούνης, με τον σκόρερ των δύο τερμάτων Τσοπανά, να αποβάλλεται και να αφήνει την ομάδα του με δέκα παίκτες για το τελευταίο 15λεπτο του αγώνα.

Στη Ναύπακτο, ο τοπικός Αστέρας επικράτησε 1-0 του Παναιγιαλείου με γκολ στο φινάλε, ενώ ο ΠΑΟ Βάρδας επικράτησε 1-0 του Εθνικού Σκουλικάδου.