Το πλήρες πρόγραμμα του βόλεϊ στους Ολυμπιακούς Αγώνες | overfm.gr

RADIO

live radio icon

ΤΩΡΑ:  

overfm.gr | Ολυμπιακοί Αγώνες | Το πλήρες πρόγραμμα του βόλεϊ στους Ολυμπιακούς Αγώνες

Ώρες, ημέρες, ματς και μεταδόσεις για τους αγώνες στο Τόκιο.

Το πλήρες πρόγραμμα για το βόλεϊ σε άνδρες και γυναίκες στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Τόκιο. Με μαύρο οι αγώνες με τηλεοπτική μετάδοση από την Δημόσια τηλεόραση.



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΚΙΟ

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Αριάκε Αρένα, οι ώρες είναι Ελλάδας)

=================================================

ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΙΟΥΛΙΟΥ

  • 03:00 Ρωσία – Ιταλία (Β΄ όμιλος)
  • 05:05 ΗΠΑ – Αργεντινή (Β΄ όμιλος)
  • 08:20 Σερβία – Δομινικανή Δημοκρατία (Α΄ όμιλος)
  • 10:25 Κίνα – Τουρκία (Β΄ όμιλος)
  • 13:40 Ιαπωνία – Κένυα (Α΄ όμιλος)
  • 15:45 Βραζιλία – Κορέα (Α΄ όμιλος)

ΤΡΙΤΗ 27 ΙΟΥΛΙΟΥ

  • 03:00 Ρωσία – Αργεντινή (Β΄ όμιλος)
  • 05:05 Κίνα – ΗΠΑ (Β΄ όμιλος)
  • 08:20 Ιαπωνία – Σερβία (Α΄ όμιλος)
  • 10:25 Ιταλία – Τουρκία (Β΄ όμιλος)
  • 13:40 Βραζιλία – Δομινικανή Δημοκρατία (Α΄ όμιλος)
  • 15:45 Κορέα – Κένυα (Α΄ όμιλος)

ΠΕΜΠΤΗ 29 ΙΟΥΛΙΟΥ

  • 03:00 Ιταλία – Αργεντινή (Β΄ όμιλος)
  • 05:05 Κορέα – Δομινικανή Δημοκρατία (Α΄ όμιλος)
  • 08:20 Σερβία – Κένυα (Α΄ όμιλος)
  • 10:25 Κίνα – Ρωσία (Β΄ όμιλος)
  • 13:40 Ιαπωνία – Βραζιλία (Α΄ όμιλος)
  • 15:45 ΗΠΑ – Τουρκία (Β΄ όμιλος)

ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΙΟΥΛΙΟΥ

  • 03:00 Δομινικανή Δημοκρατία – Κένυα (Α΄ όμιλος)
  • 05:05 ΗΠΑ – Ρωσία (Β΄ όμιλος)
  • 08:20 Αργεντινή – Τουρκία (Β΄ όμιλος)
  • 10:25 Σερβία – Βραζιλία (Α΄ όμιλος)
  • 13:40 Ιαπωνία – Κορέα (Α΄ όμιλος)
  • 15:45 Κίνα – Ιταλία (Β΄ όμιλος)

ΔΕΥΤΕΡΑ 2 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

  • 03:00 Σερβία – Κορέα (Α΄ όμιλος)
  • 05:05 ΗΠΑ – Ιταλία (Β΄ όμιλος)
  • 08:20 Ρωσία – Τουρκία (Β΄ όμιλος)
  • 10:25 Κίνα – Αργεντινή (Β΄ όμιλος)
  • 13:40 Ιαπωνία – Δομινικανή Δημοκρατία (Α΄ όμιλος)
  • 15:45 Βραζιλία – Κένυα (ΕΡΤ3) (Α΄ όμιλος)

ΤΕΤΑΡΤΗ 4 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (03:00, 07:00 ΕΡΤ3, 11:00 ΕΡΤ3, 15:30)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (07:00 ΕΡΤ3, 15:00 ΕΡΤ3)

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

  • 03:00 Μικρός τελικός (ΕΡΤ3) (Χάλκινο μετάλλιο)
  • 07:30 Τελικός (ΕΡΤ3)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΚΙΟ

ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ (Αριάκε Αρένα, οι ώρες είναι Ελλάδας)

=================================================

ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΙΟΥΛΙΟΥ

  • 03:00 Ιταλία – Καναδάς (ΕΡΤ3) (Α΄ όμιλος)
  • 05:05 Βραζιλία – Τυνησία (Β΄ όμιλος)
  • 08:20 Ρωσία – Αργεντινή (Β΄ όμιλος)
  • 10:25 Ιαπωνία – Βενεζουέλα (Α΄ όμιλος)
  • 13:40 Πολωνία – Ιράν (Α΄ όμιλος)
  • 15:45 ΗΠΑ – Γαλλία (ΕΡΤ3) (Β΄ όμιλος)

ΔΕΥΤΕΡΑ 26 ΙΟΥΛΙΟΥ

  • 03:00 Ιράν – Βενεζουέλα (Α΄ όμιλος)
  • 05:05 ΗΠΑ – Ρωσία (Β΄ όμιλος)
  • 08:20 Πολωνία – Ιταλία (Α΄ όμιλος)
  • 10:25 Γαλλία – Τυνησία (Β΄ όμιλος)
  • 13:40 Ιαπωνία – Καναδάς (Α΄ όμιλος)
  • 15:45 Βραζιλία – Αργεντινή (Β΄ όμιλος)

ΤΕΤΑΡΤΗ 28 ΙΟΥΛΙΟΥ

  • 03:00 Καναδάς – Ιράν (Α΄ όμιλος)
  • 05:05 ΗΠΑ – Τυνησία (Β΄ όμιλος)
  • 08:20 Αργεντινή – Γαλλία (Β΄ όμιλος)
  • 10:25 Πολωνία – Βενεζουέλα (Α΄ όμιλος)
  • 13:40 Ιαπωνία – Ιταλία (Α΄ όμιλος)
  • 15:45 Βραζιλία – Ρωσία (Β΄ όμιλος)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30 ΙΟΥΛΙΟΥ

  • 03:00 Καναδάς – Βενεζουέλα (Α΄ όμιλος)
  • 05:05 Βραζιλία – ΗΠΑ (Β΄ όμιλος)
  • 08:20 Ιαπωνία – Πολωνία (Α΄ όμιλος)
  • 10:25 Αργεντινή – Τυνησία (Β΄ όμιλος)
  • 13:40 Ιταλία – Ιράν (Α΄ όμιλος)
  • 15:45 Ρωσία – Γαλλία (ΕΡΤ3) (Β΄ όμιλος)

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

  • 03:00 Πολωνία – Καναδάς (Α΄ όμιλος)
  • 05:05 Βραζιλία – Γαλλία (Β΄ όμιλος)
  • 08:20 Ρωσία – Τυνησία (Β΄ όμιλος)
  • 10:25 Ιταλία – Βενεζουέλα (Α΄ όμιλος)
  • 13:40 Ιαπωνία – Ιράν (Α΄ όμιλος)
  • 15:45 ΗΠΑ – Αργεντινή (ΕΡΤ3) (Β΄ όμιλος)

ΤΡΙΤΗ 3 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (03:00 ΕΡΤ1, 07:00 ΕΡΤ3, 11:00 ΕΡΤSPORTS, 15:30 ΕΡΤSPORTS)

ΠΕΜΠΤΗ 5 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (07:00 ΕΡΤ2, 15:00 ΕΡΤSPORTS2)

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

  • 07:30 Μικρός τελικός (ΕΡΤ3) (Χάλκινο μετάλλιο)
  • 15:15 Τελικός (ΕΡΤ3)

PLANET SPORTS