overfm.gr | Live Αγώνες | Σλόβαν Μπρατισλάβας – ΠΑΟΚ 0-0 LIVE [Τελικό]

LIVE Σλόβαν Μπρατισλάβας – ΠΑΟΚ: Παρακολουθήστε live στις 19:45 την αναμέτρηση της Σλόβαν Μπρατισλάβας απέναντι στον ΠΑΟΚ για την 5η αγωνιστική του Europa Conference League. Τηλεοπτικά από το COSMOTE SPORT 3 HD.

Η ώρα της ευρωπαϊκής αλήθειας έφτασε για τον ΠΑΟΚ.Η ενδεκάδα του δικεφάλου για τον «τελικό».Σλόβαν Μπρατισλάβας – ΠΑΟΚ LIVE: Παρακολουθήστε ζωντανά τον αγώνα στο overfm.gr

Στον αποψινό αγώνα με την Σλόβαν Μπρατισλάβας (19:45, COSMOTE SPORT3,) κρίνεται η πρόκριση στην επόμενη φάση του Europa Conference League και η ομάδα του Ραζβάν Λουτσέσκου αν θέλει να περάσει θα πρέπει να κερδίσει τους Σλοβάκους.

Παρακολουθήστε τον αγώνα μέσω του live του overfm.gr

21:36

Τέλος στην αναμέτρηση. Ο ΠΑΟΚ έμεινε ισόπαλος χωρίς τέρματα στη Μπρατισλάβα κόντρα στη Σλόβαν. Και πλέον την τελευταία αγωνιστική θέλει καλύτερο αποτέλεσμα από την ομάδα της Σλοβακία προκειμένου να πάρει την πρόκριση ως δεύτερος από τον όμιλο του Europa Conference League.

21:32

89′ Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Κασία διώχνει προ του Μιτρίτσα.

21:21

78′ Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ωραίο ξεδίπλωμα αντεπίθεσης από τους φιλοξενούμενους, ο Σφιντέρσκι συνέκλινε, έπιασε το σουτ, με την μπάλα να φεύγει λίγο έξω από το δεξί δοκάρι.

21:14

70′ Διπλή αλλαγή για τη Σλόβαν: Ντράζιτς και Τσάβριτς αντί των Ζμρχαλ και Γκριν.

21:00

57′ Κεφαλιά του Άγκμπο, ύστερα από εκτέλεση κόρνερ, περνά άουτ.

20:49

46′ Γύρισμα του Σίντκλεϊ από τα δεξιά, διώχνει η άμυνα της Σλόβαν.

20:48

46′ Σέντρα στο δεύτερο μέρος.

20:48

Με αλλαγή ξεκινάει ο ΠΑΟΚ. Ο Μιχάι στη θέση του Κρέσπο. Ενοχλήσεις στον οπίσθιο μηριαίο για τον Ισπανό στόπερ.

20:47

Οι δύο ομάδες επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο για να ξεκινήσει το δεύτερο ημίχρονο.

20:31

Ημίχρονο στην αναμέτρηση. Σλόβαν Μπρατισλάβας – ΠΑΟΚ 0-0.

20:30

43′ Μεγάλη ευκαιρία για τη Σλόβαν. Διαγώνιο σουτ από τον Μεντβέντεβ, φεύγει δίπλα από το δεξί δοκάρι της εστίας του Πασχαλάκη.

20:30
20:17

31′ Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ

Σέντρα του Σίντκλεϊ από τα αριστερά, η μπάλα έφτασε στον ξεμαρκάριστο Μπίσεσβαρ στο ύψος του πέναλτι, με το μονοκόμματο σουτ του Ολλανδού χαφ να φεύγει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι. Η μεγαλύτερη στιγμή στο ματς για τον «δικέφαλο του Βορρά».

20:11

Πρώτο 25λεπτο στο ματς, ουσιαστικά ήμαστε εκόμα χωρίς φάση.

20:05

Ο ΠΑΟΚ θέλει να κρατήσει την κατοχή της μπάλας και να βρεθεί στην εστία της Σλόβαν, χωρίς όμως επιτυχία μέχρι στιγμής.

19:52

Την ίδια ώρα η Κοπεγχάγη προηγείται 2-0 στην έδρα της Λίνκολν

19:52

6′ Πάνω στον Χόβαν η εκτέλεση του Κούρτιτς

19:50

5′ Φάουλ σε καλό σημείο για τον ΠΑΟΚ

19:47

Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε αρκετά κακή κατάσταση.

19:45

1′ Σέντρα στην αναμέτρηση. Η Σλόβαν στην πρώτη επίθεση.

19:45

Να θυμίσουμε ότι η αναμέτρηση γίνεται χωρίς την παρουσία φιλάθλων λόγω της έξαρης που υπάρχει στη Σλοβακία με τον κορωνοϊό.

19:44

Με την ασπρόμαυρη εμφάνιση ο ΠΑΟΚ, με λευκά η Σλόβαν

19:43

Οι δύο ομάδες κάνουν την είσοδό τους στον αγωνιστικό χώρο

19:40

Σε περίπου πέντε λεπτά θα έχουμε τη σέντρα στο ματς.

19:36

Στον πάγκο για τους φιλοξενούμενους: Ζ. Ζίβκοβιτς, Ταλιχμανίδης, Μιχάι, Λύρατζης, Σβαμπ, Τσιγγάρας, Μουργκ, Μιτρίτσα, Σφιντέρσκι, Κούτσιας.

19:35

Στον πάγκο για τους γηπεδούχους: Σούλα, Χρντίνα, Ντε Καμπς, Ντράζιτς, Αμπένα, Χρντσά, Λιτσί, Βόιτκο, Ντα Σίλβα, Μραζ, Τσάβριτς.

19:35

Η ενδεκάδα της Σλόβαν Μπρατισλάβας (Βλάντιμιρ Βάις): Χόβαν – Μεντβέντεβ, Κασία, Μποζίκοβ, Ντε Μάρκο – Άγκμπο, Ιμπραΐμ – Γκριν, Βάις, Ζμρχαλ – Χεντί.

19:34

Όσον αφορά την ενδεκάδα του ΠΑΟΚ, κάτω από τα δοκάρια θα ξεκινήσει ο Πασχαλάκης, με τους Σίντκλεϊ, Κρέσπο, Βαρέλα και Τέιλορ στην τετράδα της άμυνας. Κούρτιτς και Εσίτι θα είναι στα χαφ, με τον δεύτερο να παίρνει τη θέση του Σβαμπ ενώ οι Μπίσεσβαρ, Ελ Καντουρί και Αντρίγια Ζίβκοβιτς θα βρίσκονται πίσω από τον Άκπομ.

19:32

Ένα πολύ σημαντικό ματς για τον ΠΑΟΚ, που θέλει τη νίκη για να έχει ελπίδες για πρόκριση στην επόμενη φάση της διοργάνωσης.

19:31

Σε περίπου 15 λεπτά θα έχουμε τη σέντρα στην αναμέτρηση της Σλόβαν Μπρατισλάβας με τον ΠΑΟΚ, για την 5η αγωνιστική της φάσης των ομίλων του Europa Conference League.