overfm.gr | Euroleague | Ράντονιτς: «Τα καλύτερά μας 20 λεπτά τη φετινή χρονιά»

Ο Παναθηναϊκός κέρδισε 89-65 την Ζαλγκίρις και ο Ράντονιτς στις δηλώσεις του στάθηκε κυρίως στην εμφάνιση της ομάδας στο δεύτερο ημίχρονο

Ο Παναθηναϊκός «διέλυσε» τη Ζαλγκίρις στο ΟΑΚΑ με 89-65 για την 21η αγωνιστική της Ευρωλίγκας.

Ο Ντέγιαν Ράντονιτς στις δηλώσεις του έπειτα από τη νίκη της ομάδας του στάθηκε στο δεύτερο ημίχρονο και τόνισε πως η απόδοση του «τριφυλλιού» σε αυτό ήταν η καλύτερη της σεζόν.

Αναλυτικά όσα δήλωσε ο Ράντονιτς:
«Ήταν ένα παράξενο παιχνίδι. Ήμασταν κακοί στο πρώτο ημίχρονο, με ένα σωρό λάθη σε άμυνα και επίθεση. Τα 20 λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου, όμως, ήταν τα καλύτερά μας αυτήν τη χρονιά»