overfm.gr | Super League 1 | ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Μαρτίνς: «Στο δεύτερο ημίχρονο κάναμε ένα κακό ματς» [vid]

Ο Πέδρο Μαρτίνς στάθηκε στην αρνητική εικόνα του Ολυμπιακού, στο δεύτερο ημίχρονο της αναμέτρησης με τον ΠΑΟΚ.

Ο ΠΑΟΚ κέρδισε τον Ολυμπιακό με 2-0 και ο προπονητής των «ερυθρόλευκων», Πέδρο Μαρτίνς, υποστήριξε ότι στο πρώτο ημίχρονο ο Ολυμπιακός έκανε 4-5 κλασικές ευκαιρίες, όμως στο δεύτερο επισήμανε πως η εικόνα της ομάδας του ήταν κακή.

Αναλυτικά τα όσα είπε:

«Στο πρώτο ημίχρονο 4-5 κλασικές ευκαιρίες για να σκοράρουμε και είμαστε ευχαριστημένοι από την εικόνα. Στο δεύτερο ημίχρονο κάναμε ένα κακό ματς που δεν αντιπροσωπεύει τον Ολυμπιακό.

Να συγχαρούμε τον αντίπαλο. Νομίζω ότι η συγκέντρωσή μας ήταν σε πολύ καλό επίπεδο στο α’ μέρος αλλά όχι στο β’. Οποιοσδήποτε αντίπαλος θα μπορούσε να την εκμεταλλευτεί».