Όλα τα αποτελέσματα των δέκα ομίλων της Γ' Εθνικής | overfm.gr

RADIO

live radio icon

ΤΩΡΑ:  

overfm.gr | Γ' Εθνική | Όλα τα αποτελέσματα των δέκα ομίλων της Γ’ Εθνικής

Δείτε όλα τα αποτελέσματα στα παιχνίδια που έγιναν σήμερα για τους δέκα ομίλους της Γ’ Εθνικής.

Φουλ αγωνιστική δράση είχε σήμερα στη Γ’ Εθνική. Δείτε όλα τα αποτελέσματα στα ματς των δέκα ομίλων:



1ος όμιλος – 15η αγωνιστική

  • Απόλλων Παραλιμνίου-Πανδραμαϊκός 2-2
  • Άρης Αβάτου-ΑΕ Διδυμοτείχου 4-1
  • Αλεξανδρούπολη FC-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 2-0
  • Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-ΑΕ Εύοσμου 0-3 α.α
  • Νέστος Χρυσούπολης-Ελπίδα Σαπών 0-0
  • Αετός Ορφανού-Εθνικός Σοχού 1-1
  • Αναγέννηση Θαλασσιάς-Ορφέας Ξάνθης 1-3
  • ΑΕ Αμπελοκήπων-Ηρακλής 0-5

2ος όμιλος – 15η αγωνιστική

  • Αγροτικός Αστέρας-Εθνικός Γιαννιτσών 3-2
  • Μακεδονικός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 5-0
  • Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θερμαϊκός 4-0
  • ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 1-2
  • Εδεσσαϊκός-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-0
  • Νίκη Αγκαθιάς-Αετός Βαρβάρας 3-2
  • Αναγέννηση Πλαγιάς-Θύελλα Σαρακηνών 2-1
  • Ρεπό: ΠΑΟ Κουφαλίων

3ος όμιλος – 15η αγωνιστική

  • ΠΟ Ελασσόνας-ΠΟ Φήκης 3-1
  • Δίας Δίου-Εθνικός Κεραμιδίου 0-1
  • Αναγέννηση Καρδίτσας-Ηρακλής Λάρισας 1-0
  • Κοζάνη-ΑΟ Σελλάνων 1-0
  • Αετός Μακρυχωρίου-ΑΕ Καρίτσας 1-2
  • ΑΣ Μετέωρα-Οικονόμος Τσαριτσάνης 3-2
  • Μακεδονικός Φούφα-Ερμής Αμυνταίου 3-2
  • Ρεπό: Ατρόμητος Παλαμά

4ος όμιλος – 11η αγωνιστική

  • Δήμητρα Ευξεινούπολης-Νέα Αρτάκη 2-1
  • Αταλάντη-Διαγόρας Στεφανοβικείου 3-3
  • ΑΟ Υπάτου-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α
  • Ηρακλής Ψαχνών-Αμβρυσσέας Διστόμου 4-1
  • Θησέας Αγριάς-ΓΣ Αλμυρού 1-1
  • Ρεπό: Φωκικός

5ος όμιλος – 13η αγωνιστική

  • Θύελλα Κατσικάς-Κέρκυρα 1-0
  • Αναγέννηση Άρτας-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 0-1
  • Παναγρινιακός-Τηλυκράτης Λευκάδας 1-0
  • ΟΦΑΜ-ΠΑΣ Θύελλα 1-1
  • Αστέρας Καληράχης-ΑΕ Λευκίμμης 0-2
  • ΠΑΣ Πρέβεζα-Αμβρακικός Λουτρού 0-0
  • ΑΕ Μεσολογγίου-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-3

6ος όμιλος – 11η αγωνιστική

  • Πανναξιακός-ΑΕ Μυκόνου 0-1
  • Προοδευτική-Φωστήρας 1-2
  • Χαραυγιακός-ΑΕ Μοσχάτου 4-2
  • Αήττητος Σπάτων-Ηλιούπολη 1-2
  • Μαρκό-Εθνικός 2-1
  • Ρεπό: Πανιώνιος

7ος όμιλος – 11η αγωνιστική

  • Πανναυπλιακός-Κορωνίδα Κοιλάδας 0-4
  • Κηφισιά-Ερμής Μελιγούς 2-0
  • Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Παναρκαδικός 2-1
  • Μολαϊκός-ΠΑΟ Ρουφ 1-1
  • Άρης Σκάλας-Ατρόμητος Χιλιομοδίου 3-1
  • Ερμιονίδα-Άγιος Ιερόθεος 2-2
  • Ρεπό: Πανγυθεατικός

8ος όμιλος – 11η αγωνιστική

  • Μικρασιατική ΑΠΕ-Αίας Σαλαμίνας 0-0
  • Ακράτητος-Αιολικός 0-2
  • ΑΟ Πυλίου Κω-Κερατσίνι 1-0
  • Πανελευσινιακός-ΑΟ Καραβά 0-2
  • Αετός Λουτρών-Αστέρας Βάρης 0-0
  • Θύελλα Ραφήνας-Πυθαγόρας ΑΨΕΣ 5-1

9ος όμιλος – 11η αγωνιστική

  • Παναιγιάλειος-ΠΑΟ Βάρδας 1-0
  • Διαγόρας Βραχνεΐκων-Αχαϊκή 3-0
  • ΑΟ Διαβολιτσίου-Πάμισος Μεσσήνης 0-2
  • Ναυπακτιακός Αστέρας-Εθνικός Σκουλικάδου 0-0
  • ΑΠΣ Ζάκυνθος-Παλληξουριακός 2-1
  • Αίας Γαστούνης-Θύελλα Πατρών (αναβολή)
  • Ρεπό: ΑΟ Τσιλιβή

10ος όμιλος – 15η αγωνιστική

  • Γιούχτας-Πλατανιάς 2-1
  • Αστέρας Ρεθύμνου-Άρης Σούδας 1-3
  • ΑΟ Παλαιόχωρας-Αναγέννηση Ιεράπετρας 0-3 α.α
  • Άγιος Νικόλαος-Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α
  • Αλμυρός Γαζίου-Ατσαλένιος 4-3
  • ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ηρόδοτος 1-1
  • ΑΕ Νεάπολης-Ρεθυμνιακός 2-0
  • Πόρος-Δαμάστα 2-1

PLANET SPORTS